باناسور / Doyuyo
باناسور / Doyuyo
شرایط فرانچایزری ها
افرادی که منابع مالی مطمعنی داشته باشند و از طرفی بتوانند از عهده کسب و کار خود بر آیند. این برند جزو برندهایی است که در انتخاب فرانچایزی ها همانند رابطه فئودالی عروس و داماد عمل میکند و فرانچایزی را به طور کامل آنالیز می کند و سپس اقدام به افتتاح یا واگذاری شعبات می کند.
فرم درخواست فرانچایز

توضیحات

دویویو!
پس از یک فرآیند آماده سازی ، تحقیق و توسعه جامع، Doyuyo با نام تجاری Pardo Food با اولین شعبه خود در پارک Özdilek استانبول در سال 2019 شروع به خدمات رسانی کرد. زیرساخت فعال و پویای این برند همینطور تجربیات گذشته این برند در زمینه غذا و نوشیدنی امکان رشد سریع دویویو را فراهم می سازد ، در 3 ماه اول این برند تواسنت به 10 شعبه برسد . Doyuyo توانست طعم مرغ سوخاری که در نقاط مختلف جهان محبوب است را با تکنیک های مرینیت لذیذ و مخلوط ادویه های اصلی بدون از بین بردن اولویت مواد اولیه مرغوب تهیه  کند و به سرعت با منوهای مرغ سوخاری ترد خود اضافه کند و همین باعث شد محبوبیت همیشگی خود را به زویی به دست آورد.

جزئیات فرانچایز

کتگوری مواد غذایی
نام برند Doyuyo
سال تاسیس 2019
تعداد فرانچایز 32
حق ورود 200000 لیر به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
برداشت از درامد ناخالص توسط صاحب برند 5 درصد
حق تبلیغات دریافت نمی شود
موارد پشتیبانی صاحب برند از شعبات آموزش - جزوات - انتخاب لوکیشن - حفاظت منطقه ای - پروژه ی معماری - تبلیغات - تامین محصولات - تامین پرسنل - انجام امور مالی

ویژگی های محل کار

جاهایی که عابرین پیاده زیاد تردد دارند و همینطور مراکز خرید ترجیح داده می شود .