شرکت باناسور (Banasor Group) در سال 2021 در محل کشور ترکیه و شهر استانبول و با کد ثبتی 1400837921 و نام قانونی Banasor Business Dış Ticaret Limited Şirketi توسط زوجی ایرانی و مهاجر که تمامی مشکلات و گره های مهاجرت به ترکیه را شخصا تجربه کرده، شروع به فعالیت نمود.

هدف اصلی باناسور ارائه خدماتی متفاوت برای مهاجرین به ترکیه است و به همین جهت با بهره گیری از افراد تحصیلکرده ی ایرانی و ترک به صورت تمام وقت در اختیار هموطنان و مهاجرین به این کشور می باشد.

تلاش این گروه کمک به تمامی کسانی است که می خواهند با کمترین زمان ممکن و بدون برخورد با مشکلات رویه اداری، پروسه اقامت خود را پشت سر بگذارند.

اگر به دنبال بهترین سایت خرید و اجاره خانه در ترکیه هستید یا می خواهید در این کشور تحصیل و یا سرمایه گذاری کنید، خوب است قبل از هر چیز با کارشناسان زبده و کاربلد صحبت کنید. در این وب سایت ما تمامی خدمات لازم برای اخذ ویزای موقت و دائم و اقامت و شهروندی ترکیه را برای ایرانی های سراسر دنیا فراهم کرده ایم.

اطلاع از شرایط تحصیل، کار، سرمایه گذاری، هزینه های زندگی در شهرهای مختلف (استانبول، آنکارا، ازمیر، بورسا، آدانا و ….) قبل از مهاجرت اهمیت زیادی دارد. به حال باید بدانید قرار است در چه شهری زندگی کنید و شرایط زندگی در این شهر از جمله آب و هوا، هزینه های زندگی، امکانات آموزشی، رفاهی و تحصیلی به چه صورت است.

در باناسور ما قصد داریم همه اطلاعات لازم قبل از مهاجرت و زندگی در این کشور را ارائه دهیم. حتی اگر مدتهاست که در ترکیه زندگی می‌کنید، قطعا به گروه Banasor نیاز خواهید داشت.

چنانچه قصد مهاجرت به ترکیه و زندگی در این کشور را دارید و به دنبال خرید خانه، اجاره ملک، اجاره ماشین، ثبت شرکت، انجام امور اداری، اخذ اقامت و شهروندی، ویزای تحصیلی، افتتاح حساب و…. در این کشور هستید، کافیست با کارشناسان باناسور تماس بگیرید.