باناسور / B fit
باناسور / B fit
شرایط فرانچایزری ها
دارای ارتباطات قوی ، داشتن توانایی اداره یک شعبه ، ورزش دوستی ، خنده رو بودن ،توانایی استفاده از کامپیوتر ، افراد قانون مدار و افراد فعال
فرم درخواست فرانچایز

توضیحات

b-fit در سال 2006 با هدف توانمندسازی 6 زن برای داشتن زندگی سالم تر و شادتر با القای عادت انجام ورزش برای زنان در هر سنی و گروه های درآمدی تأسیس شد.

مهم ترین ویژگی این 6 زن که در مشاغل و مکان های مختلف زندگی می کنند؛ آنها افرادی هستند که زندگی را جدی گرفتند، اما جنبه سرگرم کننده خود را هم تحت هر شرایطی آشکار کردند و تمام زندگی خود را سخت کار کردند . حرفه آنها عبارت است از؛ مدیر، روانشناس، مدرس، تبلیغ کننده، بازیگر تئاتر، ماساژور و زیبایی شناسی؛ اگرچه مکان آنها نیویورک، استانبول، بدروم و ازمیر می باشد ، اما مکان های مشترک آنها جهان و b-fit است. هدف آنها این است که به جای اینکه فقط صحبت کنند ، کاری انجام دهند که به نفع همه باشند.

همه ما آموخته‌ایم که ورزش برای یک زندگی سالم ضروری است، اما چگونه یک زن ترکی که هر سختی را به عهده می‌گیرد، و این شرکت این امکان را فراهم کرد تا علیرغم تمام سختی ها زن های ترک به اندام دلخواه خود دسترسی بیابند

شعار برند این است که هیچکس بهتر از ما ما را درک نمی کند و نتوانسند هم تمام بهانه هایی را که زن ترک فکر می کند مانع ورزش او می شود را از بین ببرند ولی کاری که کردند این بود که متوجهشان کردن که ورزش نکردن صرفا یک بهانه است . هر زن b-fit که متوجه این موضوع شد شروع به افزایش آگاهی زنان اطراف خود کرد. در حال حاضر، b-fit اولین و گسترده‌ترین برند مرکز ورزش و سلامتی زنان در ترکیه است و امروزه به زنان در سراسر ترکیه خدمت می‌کند.

b-fit با ایجاد فرصت کارآفرینی برای هزار زن برای بیش از 3000 زن ایجاد اشتغال کرده است. b-fit، یک شرکت اجتماعی است که هدف آن افزایش قدرت آنها در زندگی اقتصادی با حمایت از کارآفرینی زنان و ایجاد اشتغال برای زنان است. به همین دلیل، صاحبان امتیاز در برند b-fit که با سیستم فرنچایز رشد کرده، زنان هستند.

جزئیات فرانچایز

کتگوری خدمات
نام برند بی فیت
سال تاسیس 2006
تعداد فرانچایز 20
حق ورود 190000 لیر به همراه مالیات
برداشت از درامد ناخالص توسط صاحب برند دو هزار لیر به همراه مالیات
حق تبلیغات
موارد پشتیبانی صاحب برند از شعبات آموزش - جزوات - انتخاب لوکیشن - حفاظت منطقه ای - تامین پرسنل - سایر موارد

ویژگی های محل کار

کمتز از 120 متر نباشد ، دارای سیستم تهویه مناسب و حتما نمای جلویی ان شیشه ای باشد ، سقف ان بیش از دو و نیم متر باشد .