باناسور / Bargello
باناسور / Bargello
شرایط فرانچایزری ها
دارای ارتباط قوی با مشتریان ، کسی که کار و برند را در اولویت خود قرار دهد ، کسی که دارای سرمایه کافی برای سرمایه گذاری باشد ، دانش و توانایی و تجریه این کار را داشته باشد و این را در کار خود نیز منعکس کند .
فرم درخواست فرانچایز

توضیحات

Bargello  در سال 1950 تاسیس شد و فعالیت خود را با خرید ادکلن Gonca، برند معروف ادکلن زمان خود آغاز کرد، به مرور زمان رشد کرد و در بسیاری از نقاط جهان تبدیل به یک برند ترجیحی شد . برند بارگللو که با مأموریت احترام به مردم و طبیعت شروع به کار کرد و با آگاهی دادن به مصرف کنندگان  بدون فدا کردن کیفیت، به رشد خود ادامه می دهد.
برند Bargello  با رویکرد نوآورانه و شبکه تولید گسترده خود که در بخش لوازم آرایشی برجسته است ، تولید خود را با محصولات مختلفی از جمله عطر، اسپری بدن، ژل دوش، ادکلن، دئودورانت، رول، ضد تعریق، رایحه محیطی و رایحه خودرو ادامه می دهد . بارگلو که با بیش از 300 محصول تولید شده با دقت و مطابق با استانداردهای کیفی همچنان جایگاه خود را در بازار جهانی حفظ می کند، با اتخاذ رضایت مشتری فعالیت می کند .
از سال 1950 به این طرف ، Bargello در تاسیسات خود مطابق با استانداردهای کیفیت ISO 9001 و ISO 22716 (GMP) و همچنین استانداردهای IFRA و HALAL تبه تولید پرداخته و طیف گسترده ای از محصولات را از دستگاه های خوشبو کننده شرکتی گرفته تا محصولات مراقبت شخصی با تضمین کیفیت بالا تولید و به کاربران ارائه می دهد .

جزئیات فرانچایز

کتگوری فروشگاه
نام برند Bargello
سال تاسیس 1950
تعداد فرانچایز 230
حق ورود بین 500 الی 750هزار لیر و بسته به مغازه در حال تعییر است
برداشت از درامد ناخالص توسط صاحب برند براشتی ندارد
حق تبلیغات دریافت نمی شود
موارد پشتیبانی صاحب برند از شعبات آموزش - انتخاب لوکیشن - حفاظت منطقه ای - تبلیغات - تامین محصولات - سایر موارد

ویژگی های محل کار

دارای سه متر جبهه جلویی باشد ، بین 30 الی 90 متر باشد و جایی که محل تردد بیشتر عابر پیاده باشد و مراکز خرید نیز ترجیح داده می شود .