باناسور / Carrefour Sa
باناسور / Carrefour Sa
شرایط فرانچایزری ها
افرادی که دارای انگیزه های بالایی باشند ، افرادی که دارای یک سوچر مارکت محلی باشند و باسیستم برد برد اشنا باشند ، در ارتباط با مشتری دارای استعداد باشند ، افرادی که شم مدیریتی داشته باشند ، افرادی که هر نوع سابقه کیفری جهت انجام تحارت نداشته باشند .
فرم درخواست فرانچایز

توضیحات

این برند امروزه بیش از 11 هزار بازار و 350 هزار کارمند در 30 کشور جهان دارد. رهبر اروپا، دومین زنجیره خرده فروشی بزرگ در جهان، گروه کارفور اولین بازار خود را در فرانسه در 15 ژوئن 1963 افتتاح کرد و پایه و اساس خرده فروشی مدرن را تشکیل داد. Carrefour که اولین بازار خود را در ترکیه در سال 1993 در İçerenköy افتتاح کرد، اولین شرکتی است که مفهوم هایپر مارکت را برای مصرف کنندگان ترک ارائه می دهد. در سال 1996، نام CarrefourSA در نتیجه مشارکت بین Sabancı Holding، یکی از بزرگترین شرکت های ترکیه، و Carrefour Group متولد شد و اولین بازار CarrefourSA یک سال پس از ادغام در آدانا افتتاح شد. CarrefourSA ادعای خود را در این بخش با خرید بازارهای Gima و Endi در سال 2005 تقویت کرد. شبکه بازار خود را گسترش داد و به ویژه حضور خود را در آناتولی تقویت کرد.با انتقال مدیریت شرکت به هلدینگ سابانجی در سال 2013، استراتژی جدیدی شکل گرفت و سرمایه گذاری به ارزش 165 میلیون لیره در بسیاری از زمینه ها مانند منابع انسانی، زیرساخت های فناوری و تجهیزات بازار صورت گرفت . امروزه CarrefourSA با کانسپت های بازار در حال تغییر خود. به بخش های مختلف مشتریان تحت کنسپت های Hiper، Super، Gourmet، Mini و E-Commerce خدمات ارائه می دهد.  CarrefourSA که دارای موقعیت مالی قوی است، قصد دارد با ارزیابی کلیه پروژه هایی که پتانسیل رشد و ارزش آفرینی با منابع خود را دارند به سرمایه گذاری های خود ادامه دهد و بدین ترتیب به آدرس خریدهای نزدیک، دلپذیر و ارزش آفرین برای مصرف کنندگان تبدیل شود.

جزئیات فرانچایز

کتگوری فروشگاه
نام برند Carrefour Sa
سال تاسیس 1993
تعداد فرانچایز 175
حق ورود
برداشت از درامد ناخالص توسط صاحب برند یک درصد از درامد
حق تبلیغات
موارد پشتیبانی صاحب برند از شعبات آموزش - جزوات - انتخاب لوکیشن - حفاظت منطقه ای - پروژه ی معماری - تبلیغات - تامین محصولات - تامین پرسنل

ویژگی های محل کار

برای کارفورسا مینی 75 الی 250متر و باید در محلی باشد که ترافیک جمعیتی وجود دارد . برای کارفورسا سوپر بین 250 الی 700 متر و دارای اتوپارک رایگان بوده و دارای ورودی های صاف باشد . برای کارفورسا اکسپرس بین 20 الی 100 متر فضا کافیست .